به گزارش ایرنا ،اکبر بهنامجو روز شنبه در بازدید از استخر شنای تعطیل شده فجر خلخال افزود: این مکان ورزشی از چند سال پیش به علت پوسیدگی بخشی از سقف و ساختمان و تاسیسات و تجهیزات بر روی ورزشکاران علاقه‌مند به رشته ورزشی شنا بسته شده است.

وی گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی و امکان‌پذیر نبودن تعمیر و تجهیز این استخر ، تعمیر و بازسازی آن به سرمایه‌گذار بخش خصوصی واگذار شده است.

وی اظهارداشت: سرمایه‌گذار بخش خصوصی ۶ میلیارد ریال برای تعمیرات اساسی ساختمان و تجهیزات گرمایشی استخر هزینه کرده و به مدت ۱۳ سال این مکان ورزشی را در اختیار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اهمیت راه‌اندازی مجدد استخر شنای فجر خلخال افزود: انتظار از سرمایه‌گذار برنده مزایده طرح تعمیر این مکان ورزشی دقت لازم در انجام امور تعمیرات و پایان کار بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و راه‌اندازی آن برای استفاده ورزشکاران رشته ورزشی شنا است.

استاندار اردبیل در بازدید از پروژه نیمه‌کاره ساختمان خوابگاه ورزشی اداره ورزش و جوانان خلخال نیز برای تامین اعتبارات مورد نیاز این پروژه و فراهم شدن زمینه میزبانی مسابقات مختلف ورزشی قول مساعد داد.

بهننامجو گفت: این پروژه از چند سال پیش در مرحله اسکلت فلزی متوقف و به دلیل تامین نشدن اعتبار مورد نیاز برای ادامه عملیات اجرایی نیمه‌کاره رها شده است.

او در بازدید از زمین چمن فوتبال ورزشگاه تختی شهر خلخال نیز با اشاره به غیراستاندارد بودن ابعاد زمین چمن این ورزشگاه بر تکمیل عملیات اجرایی چمن مصنوعی فوتبال ورزشگاه پوریای ولی تاکید کرد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.