اخبار مرتبط

علی عزیزی روز سه شنبه با بیان اینکه این ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند، افزود: در این شهرستان آقایان در ۳۲ رشته ورزشی و بانوان در ۲۵ رشته ورزشی فعالیت می‌کنند.

وی اظهار داشت: ورزشکاران این شهرستان در ۶ ماهه امسال موفق به کسب ۲۰مدال طلا ،۱۰ مدال نقره و ۱۶ مدال برنز در مسابقات مختلف کشوری و ۱۴۶ مدال رنگارنگ در مسابقات استانی شدند.

وی بیان کرد: برغم محدودیت های اعتباری ورزشکاران گرمی نیمه اول امسال را با موفقیت های بسیار چشمگیری پشت سرگذاشتند.
او اضافه کرد: کسب مدال‌های رنگارنگ در عرصه رقابت های ورزشی استانی ، ملی و بین‌المللی حاکی از روند رو به رشد ورزش گرمی و ارتقای سطح کمی و کیفی رشته‌های مختلف ورزشی فعال این منطقه است.
عزیزی ادامه داد: موفقیت‌های ورزشکاران گرمی در حالی کسب شده که اداره ورزش و جوانان گرمی از کمبود اعتبارات هیات های ورزشی رنج می‌برد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمی برگزاری کارگاه ها و کلاس آموزشی متعدد با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، برگزاری مسابقات داخلی و باشگاهی،برگزاری همایش‌ها وجشنواره های مختلف ورزشی و بازی‌های بومی و محلی در شهر و روستا را از دیگر اقدامات این اداره در این مدت برشمرد.

وی با اشاره به پروژه های عمرانی در دست اجرا در شهرستان گرمی گفت: عملیات اجرایی احداث زمین چمن مصنوعی ایثار با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال، سالن ورزشی سه هزار نفری گرمی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و سالن ورزشی روستای انی با اعتبار سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از جمله آنهاست.

وی همچنین از احداث سه زمین چمن مصنوعی در روستاهای قره خان بیگلو، اظماره و شهر زهرا شهرستان گرمی با اعتبار چهار میلیارد ریال در آینده نزدیک خبر داد.

شهرستان گرمی مغان در صد کیلومتری شمال اردبیل و در منطقه مرزی با جمهوری آذربایجان واقع است.

انتهای پیام

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.