اخبار مرتبط

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اخلاق را از اولویت‌های اساسی در ورزش دانست و به ضرورت شناساندن ورزشکاران پیشکسوت به جامعه تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهرام آقاخانی در مراسم تجلیل از عزیز گنجگاهی اسطوره فوتبال اردبیل با بیان جمع کردن چنین جمع‌های ورزشکاری کاری بسیار بزرگ و ارزشمند است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری چنین برنامه‌هایی حمایت می‌کند.
وی به ضرورت رعایت اخلاق در ورزش تاکید کرد، افزود: اگر به گذشته و بزرگان خود نگاه کنیم بزرگترین چیزی که از آنها یاد گرفته‌ایم اخلاق است.
آقاخانی با بیان اینکه ما از ورزشکارانی همچون کهنمی و گنجگاهی چیزی جز اخلاق یاد نگرفته‌ایم، تصریح کرد: باید تلاش کنیم بزرگان خود را به جامعه بشناسانیم که در این زمینه ورزش و جوانان نیز باید قوی عمل کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه عزیز گنجگاهی از جنبه‌های مختلف فنی و اخلاقی سرآمد بوده و هست، گفت: تقاضا دارم از جوانان نیز برای حضور در این جمع دعوت شود تا جوانان شاهد صفا و صمیمت و احترام متقابل میان ورزشکاران پیشکسوت باشند.
صمد نوتاش رئیس هیات فوتبال استان اردبیل نیز حضور پررنگ اداره کل ورزش و جوانان و شخص مدیرکل را در چنین برنامه‌هایی نشانه همدلی و وحدت  و اهمیت این موضوع است.
وی افزود: اهمیت اداره ورزش و جوانان به اسطوره‌های ورزشی و فوتبال شهر نشان دهنده این است که افرادی همچون عزیز گنجگاهی و سایر ورزشکاران شهر جایگاه ویژه‌ای در دستگاه ورزشی دارند.
نوتاش وجود وحدت، همدلی و یکسانی در برگزاری این چنین مراسماتی را یادآور شد و گفت: قطعا وحدت و همدلی باعث اشاعه اخلاق در ورزش می‌شود.
گفتنی است سلسله برنامه تجلیل از اسطوره‌ها و پیشکسوتان فوتبالی اردبیل به همت گروه فوتبالی مقصود در اردبیل انجام می‌شود. در این مراسم نیز از عزیز گنجگاهی از اسطوره‌های فوتبالی اردبیل به پاس خدمات ارزشمند وی در حوزه فوتبال تجلیل شد.
یادآور می‌شود عزیز گنجگاهی بازیکنی بزرگ، انسانی اخلاق مدار، فوتبالیستی تحصیل‌کرده و ورزشکاری سرشار از همت و اراده‌ای قوی و پولادین بود. نسلی که عزیز گنجگاهی و دیگر یاران و همسنگرانش به آن تعلق دارند نسل طلایی فوتبال اردبیل محسوب می شوند؛ چراکه طبق نظر صاحبنظران فوتبالی‌های دهه ۵۰ و ۶۰ اردبیل تکرار نشدنی هستند
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.