اخبار مرتبط

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: راهداران برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده روستایی تلاش می کنند.
محمد قربانی افزود: برغم بارش های سنگین برف در تمام راه های ارتباطی بویژه جاده کوهستانی و برفگیر خلخال - اسالم که ارتفاع برف در آن هم اکنون به بیش از 60 سانتیمتر رسیده ، تلاش شبانه روزی راهداران مانع از مسدود شدن این راه و سایر راه های بین شهری این منطقه شده است.
وی گفت: در حال حاضر تمام راه های اصلی و فرعی منطقه غیر از جاده خلخال - پونل در استان گیلان باز بوده و تردد خوردوها در آنها جریان دارد.
بارش برف همراه با کولاک که از 2 روز پیش در خلخال و مناطق تابعه این شهرستان آغاز شده امروز نیز ادامه یافته و موجب سفید پوش شدن چند باره منطقه در سومین روز از اردیبهشت ماه فصل بهار شد.
رییس اداره هواشناسی خلخال گفت: در 2 روز گذشته و پیش از ظهر امروز بیش از 12 سانتیمتر برف در این شهر باریده است.
فرامرز فرض الله پور با بیان اینکه رطوبت هوای این شهر هم اکنون 72 درصد و بارندگی برف بصورت خفیف ادامه دارد، اظهار داشت: ادامه بارش ها موجب افت قابل توجه دمای هوای این شهر شده طوری که دمای هوای صبح امروز خلخال به 3 درجه زیر صفر رسید که در مقایسه با حداقل دمای دیروز یک درجه سردتر شده است.
خلخال در جنوب اردبیل از مناطق سردسیر کشور است.
7119/6018
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.