اخبار مرتبط

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندهان تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا در اردبیل با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز رزمایش اخیر نیروی زمینی ارتش در منطقه اصفهان افزود: در کمترین زمان ممکن ارتش این رزمایش بی نظیر را برگزار کرد که نشان از آمادگی این نیرو در تمامی حوزه ها است.
وی با بیان اینکه این رزمایش در واقع گوشه ای از اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به معرض نمایش گذاشت، اظهار داشت: توکل به خدا، پیروی از ولایت فقیه، حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای مسلح موجب شکست دشمنان در تمامی توطئه های خود علیه نظام اسلامی در طول 40 سال گذشته شده است.
وی بیان کرد: امروز بدخواهان ایران در خلوت خود به شکست از نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران اعتراف می کنند که افتخار بزرگی برای مردم و کشورمان است.
امیر حاجیلو با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران که برگرفته از الگوی حکومتی نبی اکرم اسلام بود تمامی معادلات و محاسبات دشمنان به ویژه استکبار جهانی به هم ریخت.
فرمانده قرارگاه ارتش منطقه شمالغرب کشور ادامه داد: اکنون ایران امن‌ ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است و ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح
اجازه تهدید به هیچ قدرتی را نمی‌ دهد.
وی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلطه بر هیچ نقطه ای از جهان نیست و چشم طمع به هیچ کجا ندارد بلکه افزایش قدرت آن برای بازدارندگی است.
وی اظهار داشت: قدرت و اقتدار نیروهای مسلح باعث ایجاد امید و نشاط در میان دوستان، ستمدیدگان و مستضعفان در جهان و موجب یاس و ناامیدی شمنان و بدخواهان می شود.
وی با تجلیل از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: اقتدار، عظمت، سربلندی عزت و عظمت امروز کشور و مردم ایران مدیون و مرهون جوانان برومند و شهدای گرانقدر است.
در این آیین با اهدای لوحی از زحمات سرهنگ کریم چشک تقدیر و سرهنگ محمود سلیمانیان مدبر به عنوان فرمانده جدید تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا معرفی شد.
6130/ 1257
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.