اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز چهارشنبه در آیین افتتاح طرح ها و پروژه های عمرانی بخش مرکزی این شهرستان افزود: مسئولان این اداره باید در سال جاری به تعهدات خود در تکمیل پروژه احداث زمین چمن مصنوعی و اجرای کف پوش جدید سالن ورزشی روستای خوجین و نیز اجرا و تکمیل چند طرح ورزشی مورد توافق عمل می کردند.
وی اظهار داشت: این در حالی است که فرمانداری بر اساس توافق انجام شده بین 2 طرف به تعهدات خود در تامین اعتبارات استانی برای تکمیل چند پروژه ورزشی نیمه تمام بصورت یکطرفه عمل کرده است.
وی از مردم منطقه خواست تا با تغییر نگرش به محل زادگاه و سکونت خود و مثبت اندیشی در معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان در عمران و توسعه همه جانبه خلخال با تمام توان تلاش کنند.
فرماندار خلخال افزود: سود توسعه این شهرستان قبل از همه به اهالی ساکن در آن رسیده و برجسته کردن نکات منفی و یا نادیده گرفتن خدمات ارزنده ارائه شده به مردم در سال های عمر با برکت انقلاب اسلامی تنها به نفع بدخواهان این منطقه و دور کردن سرمایه گذاران در بخش های مختلف سرمایه گذاری خواهد بود.
بمناسبت گرامیداشت دهه فجر 20 طرح و پروژه عمرانی با صرف اعتباری بالغ بر 95 میلیارد ریال در روستاهای بخش مرکزی خلخال بهره برداری شد.
افتتاح راه روستایی و آسفالت معابر روستای گرمخانه ، علی آباد ، خانقاه سادات و جاده ندامتگاه جدید خلخال و ۱۷ واحد مسکن مددجویی از جمله طرح های عمرانی افتتاح شده در خلخال بود.
همچنین به همت جمعیت هلال احمر ، بهزیستی ، دانشکده علوم پزشکی و کمیته امداد امام (ره) خلخال کاروان سلامت اعزامی به پنج روستای گرمخانه ، گزار ، ارسون ، کهران و آقبلاغ کرد به مردم محروم این منطقه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کردند.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.