حجت الاسلام محمد جواد باقری در خطبه های نماز جمعه جعفرآباد افزود: این فرهنگ غلطی است که وقتی می بینیم بازار کالایی گرم و تقاضا زیاد است به جای اینکه با کاهش قیمت به فکر افزایش فروش باشیم فقط به فکر افزایش قیمت و سود بیشتر هستیم.
وی بیان کرد: خداوند کسانی را که به دیگران بخصوص محرومان رحم نمی کنند مورد رحمت خود قرار نمی دهد، آن منفعت طلب و سودجویی که خون مردم را می مکد فرقی با شمر و حرمله ندارد.
او با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی گفت: مدرسه جایگاه علم بوده و دانش آموز و معلم در نزد خداوند جایگاه بزرگی دارند، مدرسه می تواند کارکردهای مؤثری در تربیت خانواده ها و ایجاد فرهنگ های اجتماعی و اصلاح نگاه های غلط موجود در جامعه داشته باشد.
خطیب جمعه جعفر آباد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس دانشگاه بزرگ استکبار ستیزی و مقاومت در برابر ظالمان بود.
وی افزود: اینکه حضرت امام فرمود: « ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم » یک شعار یا حرف تبلیغاتی نبود بلکه این یک واقعیت بود که امروز به صورت یک عقیده در آمده است که با مقاومت و ایستادگی می توان گردن ظالمان و سرکشان را شکست.
بخش جعفر آباد از توابع بیله سوار مغان در شمال اردبیل واقع است.
6016/3006
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.