پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در تمجید از عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) گفت: مدیریت نمونه بهشت زهرا(س) در کرونا دغدغه های مردم را کاهش داد.

به گزارش جماران؛ پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: مدیریت با برنامه و نمونه سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا با تلاش شبانه روزی و از خودگذشتگی پرسنل این سازمان دغدغه های مردم و نظام در این حوزه را کاهش داد و باعث افتخار و سربلندی برای ایران اسلامی در جهان شدند.

پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و همچنین در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا(س) ضمن ادای احترام به شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس با مدیر عامل و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و گفت و گو کرد.

پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پس از ادای احترام به مقام والای شهدا در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا(س) با حضور در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به ایثارگری پرسنل این سازمان در بحران کرونا گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) خستگی ناپذیر و دلسوزانه در بحران جهانی کرونا با رعایت همه موارد شرعی و بهداشتی نگرانی ها و دغدغه های مردم و نظام اسلامی را در این حوزه کاهش دادند و در نگاه مقایسه ای با سایر کشور های قدرتمند و پیشرفته جهان باعث سربلندی و عزت برای کشورمان شدند.

 

photo_2021-02-07_11-14-43 - Copy

 

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: از تلاش ها و خدمات شبانه روزی مدیریت و کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط بحرانی کرونا خبر دارم و با اطلاعاتی که من دارم سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در بحران کرونا با درایت و مسئولانه عمل کرد .

در پایان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از 150 نفر از بانوان سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت روز زن و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) تقدیر کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.