مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان اعلام کرد: آتش سوزی در واحدهای مسکن مهر بوکان یک میلیارد ریال خسارت بر جای گذاشت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با اشاره به آتش سوزی در مسکن مهر این شهرستان گفت: این آتش سوزی یک میلیارد ریال خسارت بر جای گذاشت.

به گزارش جماران، سیدفواد هاشمی گفت: آتش‌نشانان ایستگاه شماره یک فلکه قدس این شهرستان در پی تماس تلفنی مردمی مبنی بر آتش سوزی در واحدهای مسکن مهر، جهت اطفای حریق بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع خسارت‌ها ۲۰۰ میلیون ریال مربوط به خسارت ساختمان بوده، ادامه داد: در این آتش‌سوزی تمامی وسائل این منزل مسکونی تخریب شد.

وی افزود: حادثه در طبقه چهارم آپارتمان مسکن مهر در حالی رخ داد که هیچ کدام از اعضای آن واحد مسکونی در منزل نبوده و آتش‌نشانان با بازکردن درب منزل و قطع انشعاب گاز توانستند کانون حریق را که در آشپزخانه آن واحد بوده پیدا کرده و بلافاصله حریق را مهار و از گسترش خسارات بیشتر به دیگر واحدهای مجاور جلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از نبود نردبان هیدرولیک ۳۰ متری در سازمان آتش‌نشانی انتقاد کرد و افزود: اگر آتش‌نشانی به این دستگاه مجهز بود، شاید منزل کمتر دچار خسارت می‌شد.

چهار ایستگاه آتش‌نشانی با ۴۰ نفر نیرو در بوکان در حال خدمات‌رسانی به شهروندان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.