به گزارش ایرنا این دیدار از ساعت ۱۶:۳۰ امروز پنج‌شنبه به میزبانی تیم خاتم اردکان با قضاوت علیرضا قریب در سالن آیت الله خاتمی (ره) این شهر برگزار می‌شود.

امسال پس از ۲ سال ناکامی، حضور تیمی پرستاره با هدایت مصطفی کارخانه در شهر عشاق والیبال تا حدودی امید و شادی را به هواداران مشتاق شهر ارومیه بخشیده است ولی تیم شهرداری ارومیه طی ۲ دیدار گذشته خود با قبول شکست مقابل تیم های شهرداری گنبد و سایپای تهران وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد.

تیم شهرداری ارومیه هم اکنون با کسب ۲ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و برای بهبود وضعیت خود نیازمند جبران امتیازات از دست رفته و کسب پیروزی در دیدارهای پیش رو است.

تیم خاتم اردکان نیز که در هفته نخست با قرعه استراحت روبرو بود در هفته دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی لیگ برتر کشور با پیروزی سه بر ۲ مقابل تیم راه‌یاب ملل مریوان هم امتیاز با شهرداری ارومیه در رده هشتم قرار دارد.

قضاوت این دیدار را علیرضا قریب با کمک مرتضی علایی بر عهده دارد و خلیل یگانه مجد و علی یاوری ناظران فدراسیون در این مسابقه هستند.

باشگاه شهرداری ارومیه امسال برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده به طوری که بازیکنانی همچون محمدرضا حضرت‌پور، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، سعید مصطفی وند، حمزه زرینی، مهدی کریمی و امیرحسین توخته به خدمت گرفته است.

در لیگ امسال تیم‌های پیکان و سایپای تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک، خاتم اردکان و شهداب یزد حضور دارند.

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی ایران از روز ۸ آبان ماه جاری به صورت رفت و برگشت آغاز شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.