در پیام «ایرج شجاعی» فرماندار مهاباد که روز سه‌شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: بار دیگر گام‌های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و شوق ایرانیان، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان را به تجلی‌گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عزت و عظمت تبدیل کرد.

در این پیام تاکید شده است: مردم مومن و انقلابی شهرستان مهاباد نیز همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه‌ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره‌ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.

«حضور حماسی و وحدت‌آفرین اقشار مختلف مردم قدرشناس مهاباد در راهیپمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت».

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورد، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسوولان سنگین‌تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود.

ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم در راهپیمایی وحدت بخش یوم‌الله ۱۳ آبان که در خلق این حماسه انقلابی سهیم بودند تشکر و قدردانی می کنم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.