اسعد خضری روز دوشنبه در راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان در اشنویه اظهار داشت: این روز یادآور سه رویداد مهم در سه برهه حساس از تاریخ انقلاب اسلامی ایران بوده که به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت‌های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است. 

وی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی هرساله با گرامیداشت این روز، وحدت ملّی و انسجام اسلامی خود را نمایش گذاشته و پیام انقلاب اسلامی یعنی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را به جهانیان یادآوری می‌کنند.

وی یکی از علل مهم پیشرفت‌های ایران طی ۴۰ سال گذشته را وجود روحیه استکبارستیزی در کشور عنوان کرد و افزود: روز ۱۳ آبان تنها متعلق به قشر دانش‌آموز و دانشجو نیست بلکه به همه آحاد ملت ایران تعلق دارد.

فرماندار اشنویه ادامه داد: با وجود افزایش ترفندها و تحریم‌های دشمنان، نه تنها روحیه استکبارستیزی مردم تضعیف نشده بلکه ملت ایران اسلامی مستحکم‌تر از پیش در صحنه دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی حضور پرشور دارند.

راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور گسترده و پرشور مردم اشنویه امروز برگزار شد؛ قرائت قطعنامه و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی پایان بخش این مراسم بود.

روز ۱۳ آبان در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده؛ این روز یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسیده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.