سرهنگ پاسدار «محمد عدالت‌نمون» روز شنبه در دیدار با جمعی از بازنشستگان و از کارافتادگان نیروهای مسلح سردشت اظهار داشت: در سطح استان ۳۲ هزار نفر بازنشسته نیروهای مسلح مشمول خدمات این اداره‌کل هستند.

وی با بیان اینکه در بخش درمان نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی تحولات خوبی صورت گرفته است، افزود: تمامی هزینه‌های درمانی بازنشستگان با ارایه فاکتورهای لازم به آنان پرداخت می‌شود و نیروهای مسلح باید آن را مطالبه کنند.

وی با بیان اینکه در حد توان از هیچ کمکی برای رفع مشکلات و خدمات بازنشستگان دریغ نخواهیم کرد، افزود: ایجاد امکانات رفاهی و فراهم کردن زمینه پرکردن اوقات فراغت بازنشستگان در دستور کار تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان قرار دارد. 

وی هدف از دیدار و سرکشی‌ از بازنشستگان نیروهای مسلح را شنیدن مشکلات و پیگیری آنها عنوان کرد و افزود: دلجویی و عیادت از بازنشستگان و رسیدگی و بررسی مشکلات خانواده آنها نقش مهمی در افزایش روحیه این قشر زحمتکش دارد.

فرمانده سپاه سردشت نیز گفت: بازنشستگان پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت هستند و بهترین سال‌های عمر خود را در راه پاسداری از اسلام و انقلاب سپری کردند.

سرهنگ غلامحسین محمدی‌اصل افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به چنین نیروهای خدومی افتخار می‌کند و پیگیری مشکلات و ارائه خدمات به بازنشستگان را از اولویت‌های کاری خود می‌داند.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی به همراه فرمانده سپاه سردشت و مدیر ارشد خدمات درمانی نیروهای مسلح استان با ۳۶ بازنشسته و از کارافتاده نیروهای مسلح این شهرستان دیدار و ضمن تجلیل از آنان، مشکلاتشان را بررسی و پیگیری کرد.

هم‌اکنون بیش از ۳۲ هزار بازنشسته نیروهای مسلح اعم از سپاه، نیروی انتظامی و ارتش در آذربایجان‌غربی وجود دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.