برنامه های فرهنگی در فرهنگ سراها و پارک های سطح شهر به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، 20 مسجد و بوستان های شهر با نگاه محله محور اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه علی اصغر احمدزاده با اشاره به آغاز دهه ولایت، عنوان کرد: به مناسبت عید سعید قربان، جشن شادی به مدت سه روز در پارک ساعت برگزار شد که با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شدیم.

احمدزاده همچنین از برگزاری جشن بزرگ غدیردر پارک ائللرباغی درهفته آینده خبر داد و گفت: به همین‌مناسبت مراسم آتش بازی و کارناوال های شادی نیز در ارومیه اجرا می شود.

وی از برگزاری سلسله مراسم سخنرانی، مدیحه سرایی به مناسبت دهه ولایت خبر داد و گفت: برنامه های فرهنگی در فرهنگ سراها و پارک های سطح شهر به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، 20 مسجد و بوستان های شهر با نگاه محله محور  اجرا می شود.

احمد زاده افزود: کمک و همکاری با مساجد در برگزاری نیایش و مراسم روح افزا و پرفیض دعای عرفه صورت گرفته است.

وی با اشاره به فضا سازی شهر ارومیه به مناسبت آغاز دهه ولایت، بیان کرد: بیش از ۲۰  المان مناسبتی به مناسبت این روزها در نقاط مختلف سطح شهر به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه نصب شده و همچنین برچسب های مزین به نام حضرت علی (ع) بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی نصب می شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.