امام جمعه ماکو گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با ترفند‌های متفاوت سعی در ترویج اسلام هراسی  و دین گریزی در بین مردم دارد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ماکو با تاکید براینکه بی حجابی بزرگترین حربه دشمن برای دین‌زدایی در ایران است افزود: امروز بزرگترین خواسته دشمن برای دین هراسی، پرداخت جدی کفار به بحث حجاب است که آنها میخواهند حجاب را از زنان و دختران ما بگیرد و نهایتا آنها را به فساد بکشاند.

امام جمعه ماکو با اشاره به اینکه باید از ترویج آزادیهای مخرب حرام از نظر شرع و آنچه بر خلاف مسیر ملت و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است جلوگیری شود، تاکید کرد: حرکت حول محور دین اسلام مارا به سعادت دنیوی و اخروی خواهد رساند.

خطیب نماز جمعه ماکو در تشریح اصل وظایف و اختیارات شورای نگهبان گفت: نظارت بر قانون‌گذاری، تفسیر قانون اساسی، نظارت بر انتخابات باید به جد از سوی این نهاد انقلابی پیگیری شود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی بر لزوم پرداخت جدی به ضرورت نظارت بر انتخابات تاکید کرد و افزود: پیشگیری از رقابت ناسالم بین داوطلبان و نیز جلوگیری از تخلفات و خطاهای برگزار کننده نیازمند توجه جدی شورای نگهبان است تا به معنای واقعی کلمه از آرای مردم صیانت شود.

امام جمعه ماکو در ادامه بر هجمه های وارده بر شورای نگهبان در کشور ایران از سوی دشمنان اشاره کرد و گفت: اگر امروز دشمن سعی می‌کند تا شورای نگهبان را تضعیف کند، بخاطر این است که می‌خواهد بدین طریق به پستهای حساس نظام نفوذ کرده و بر پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه وارد کند، اما دیدبان انقلاب و ملت ایران اجازه این کار را به دشمن نخواهند داد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.