مدیر کل انتظامی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: باید با عرضه خارج از شبکه سوخت برخورد شود.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حسنخانی در جلسه هماهنگی کنترل و پایش سوخت در داخل گمرکات استان  ضمن تاکید بر هماهنگی بیشتر سازمانهای مستقر در محوطه گمرکی گفت: در راستای اجرای آخرین مصوبه هیات دولت در مورد پیشگیری و مبارزه با قاچاق سوخت باید جانمایی مکان پایش و کنترل سوخت در تمامی مرزها با نظر نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در داخل محوطه گمرکات مرزی صورت جلسه شود.
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان افزود: اهتمام جدی برای پیشگیری و مبارزه با قاچاق سوخت با همکاری و تعامل سازمانهای متولی در استان آذربایجان غربی وجود دارد و باید در این مسیر با اقتصاد پنهان و عرضه خارج از شبکه سوخت برخورد کرد.
احمد مجرد مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه با تعامل و هماهنگی مطلوب سازمانهای متولی در مرزها و کنترل هنگ مرزی، قاچاق سوخت از مبادی غیررسمی تقریبا در حد صفر می باشد.
وی گفت: استقرار کنترل و پایش سوخت در داخل محوطه گمرکی و نزدیک شدن به نقطه صفر مرزی کمک شایانی برای حذف گالن بدستها و فروش خارج از شبکه به رانندگان کامیونها خواهد نمود.
مجرد گفت: هراندازه نرخ فروش مرزی سوخت به نرخ سوخت در انسوی مرزها نزدیکتر باشد به همان میزان از خروج سوخت به عنوان سرمایه ملی جلوگیری خواهد شد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.