ابراهیم مبارک قدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برخی مشکلات ساختاری در تعدادی از تعاونی های مسکن مهر آذربایجان غربی افزود: برای تسریع در روند احداث این واحدها، درصدد رفع مشکلات از طریق مراجع قضایی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستیم.
وی بیان کرد: تکمیل و آماده سازی زیرساخت ها از جمله دیگر مشکلات پیش روی مسکن مهر در آذربایجان غربی است که برای کمک به اجرای تعهدات شهرداری ها در این حوزه، منابع غیرنقدی اداره کل راه و شهرسازی به این بخش تعلق می گیرد.
وی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی نظیر آب، برق و گاز تاکنون در اجرای این طرح همکاری داشته اند و چنانچه اشکالاتی نیز وجود داشته باشد، در شورای مسکن استان مطرح و پس از اصلاح از طریق فرمانداران به موضوع رسیدگی می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از بانک ها خواست که همانند گذشته برای اتمام طرح های مساکن مهردر استان امسال نیز مساعدت لازم را داشته باشند که این پروژه ملی همزمان با سراسر کشور به اتمام برسد.
به گزارش ایرنا طرح مسکن مهر که از حدود هشت سال پیش آغاز شده است، در دولت تدبیر و امید سرعت گرفت و بیش از 60 درصد واحدهای تحویلی در این دولت به متقاضیان تحویل داده شده است.
قرار است حدود 50 هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی احداث شود که بیش از 90 درصد این تعداد تحویل متقاضیان شده است.
7562/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.