اخبار مرتبط

محسن مددی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توانمند سازی تعمیرکاران خودروهای سنگین و سبک شهرستان ارومیه از نظر مهارت شغلی و تربیت تعمیرکاران ماهر در راستای کاهش مشکلات صاحبان خودروها از جمله اهداف اجرای این تفاهم نامه به شمار می رود.
وی اضافه کرد: در قالب این تفاهم نامه، اتاق اصناف ارومیه ساز و کارهای لازم را برای شناسایی و معرفی متقاضیان دوره های آموزشی، تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، معرفی کارشناسان و متخصصان، تامین تجهیزات و مواد مصرفی، اجرای دوره های آموزشی در محیط کار واقعی تامین می کند.
وی بیان کرد: علاقه مندان حاضر در این کلاس ها پس از طی دوره های آموزشی، در آزمون ویژه ای شرکت کرده و گواهی نامه مربوط به این بخش را دریافت می کنند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ادامه داد: با توجه به اینکه طی سال های اخیر شاهد رشد استفاده از خودروهای مدرن در ارومیه بوده ایم و در بسیاری موارد، در صورت بروز مشکل در این خودروها صاحبان آنها با معضلات جدی مواجه شده بودند، اتاق اصتاف با همکاری این اداره کل برای تربیت متخصصان این بخش دست به کار شده است.
مددی گفت: تدوین دوره آموزشی بر اساس نیاز جامعه از جمله مهمترین برنامه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی به شمار می رود که در این راستا همراهی دیگر نهادها در راستای بررسی نیازهای جامعه بسیار ضروری است.
به گزارش ایرنا، روند افزایشی استفاده از خودروهای مدرن طی سال های اخیر در ارومیه شتاب بسیار زیادی به خود گرفته و به گفته بسیاری از مسافران، استفاده از این خودروها در ارومیه بیشتر از بسیاری از شهرهای پرجمعیت کشور است.
بیش از 300 هزار دستگاه خودرو در ارومیه تردد می کند.
8137/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.