سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخورداری از تفکر بسیجی به همراه روحیه جهادی به یافتن راهکار برای مسائل مختلف می انجامد.
وی اضافه کرد: معلمی شغل انبیاست و تمام پیشرفت های جامعه مرهون آموزش خوب معلمان است.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) کتاب‌ها و سخنان شهید مرتضی مطهری را به صورت کامل مورد تایید قرار داده است، ادامه داد: نهال انقلاب به برکت خون این شهید بزرگ و هزاران شهید دیگر به درخت تنومندی تبدیل شده که شاخه های آن در کل سرزمین های اسلام منتشر شده و برهم‌ زننده استکبار، جور، استعمار و تبعیض است.
وی اضافه کرد: ما همه در سایه مکتب معلمان و روحانیت درس آموخته، ایمان و اعتقاد و راه و رسم مرادنگی را به همراه تخصص و التزام فرا گرفته‌ایم و این ادغام مسجد و مدرسه، تفکر بسیجی را به وجود آورده و رشد داده است.
سردار شهسواری گفت: انقلاب ما انقلاب مادی نبود، بلکه یک انقلاب دینی است و شخصیت امام (ره) یک شخصیت بی‌بدیل بود و مردم با امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) پیوند و بیعت ابدی و راسخ دارند.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: ما راه اصلاح را در اسلام یافته ایم و شاکله اصلی انقلاب برگرفته از اندیشه دینداری است.
6009/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.