اخبار مرتبط

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: مراسم بزرگداشت روز ۱۲ فروردین همزمان با شهادت امام موسی کاظم (ع) در مسجد اعظم ارومیه و قبل نماز ظهر برگزار می شود.
 به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محسن شکر نیا در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی) چهلمین سالگرد استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: تاکنون طی چند سال گذشته مراسمی برای بزرگداشت روز ۱۲ فروردین در آذربایجان غربی برگزار نشده بود و برای اولین بار در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این مراسم در مسجد اعظم ارومیه و قبل از نماز ظهر برگزار می شود.
 وی بابیان اینکه روز ۱۲ فروردین روزی مهم و تاریخی است اظهار کرد: ‌ در سال ۵۸ با رای اکثریت، مردم به لبیک امام خمینی آری گفتند و ساختار اجتماعی و سیاسی ایران از حکومت پادشاهی و پهلوی به جمهوری اسلامی تبدیل شد.  
شکر نیا با اشاره به گذشت ۴۰ سال از انقلاب تاکید کرد:  با پشت سر گذاشتن دوره های پر التهاب، کشور روز به روز پیشرفت می کرده و جمهوری اسلامی با قدرت وارد دهه پنجم شده است.  
وی در خصوص بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه مسئولان است کرد: در بیانیه گام دوم تحلیل عوامل پیشرفت انقلاب آمده است که مسئولین می توانند با تبیین درست این بیانیه در نهاد های انقلابی زمینه پیشرفت در جامعه را محقق کنند.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.