اخبار مرتبط

رییس اداره منابع طبیعی میاندوآب روز شنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: این برنامه با همت موسسه زیست محیطی «یام یاشیل» این شهرستان برگزار شد و طی آن این نهال ها که شامل سیب، گلابی، هلو و آلو بوده و توسط یکی از دوستداران محیط زیست برای کاشت در این موسسه خیریه اهدا شده بود غرس شد.
صمد باقری افزود: این برای دومین سال متوالی است که با پیشنهاد موسسه یام یاشیل میاندوآب، در هفته منابع طبیعی، درخت مثمر بجای درخت غیرمثمر در این شهرستان غرس می شود.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ و نگهداری از گونه‌های گیاهی همواره در اولویت قرار دارد، بیان کرد: حراست و حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه عمومی است و در این راستا حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری درست از منابع طبیعی تجدیدشونده به عنوان دیگر اولویت زیست محیطی مورد توجه مردم و مسوولان قرار گیرد.
باقری گفت: کاشت درخت یادبود در قطعه هنرمندان با حضور جمعی از هنرمندان این شهرستان نیز از دیگر برنامه های این موسسه زیست محیطی است که به مناسبت هفته منابع طبیعی برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، مرکز نگهدای بیماران روانی گل های باغ رحمت میاندوآب یکسال پیش با 60 نفر ظرفیت راه اندازی شد و اکنون 60 بیمار از سطح آذربایجان غربی در آن نگهداری می شوند.
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری سه هزار اصله نهال در این شهرستان کاشته می شود.
9871/6185/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.