اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سلیمان مام عزیزی روز چهارشنبه در آیین جشن نیکوکاری که به صورت نمادین در دبستان شاهد این شهرستان و با حضور جمعی از مسوولان برگزار شد، افزود: در راستای مردمی کردن کمک های دانش آموزان و مدارس و جذب بهتر این کمک ها، مرکز نیکوکاری با عنوان «پیوند مدارس» در این شهرستان و برای نخستین بار در آذربایجان غربی راه اندازی شد.
مام عزیزی با بیان اینکه 160 مرکز پیش دبستانی نیز در این طرح مشارکت دارد، اظهار داشت: 2 هزار دانش آموز مدارس غیردولتی و 2 هزار و 805 نوآموز در جشن نیکوکاری امسال حضور دارند.
مدیر آموزش و پرورش بوکان از شناسایی 800 دانش آموز نیازمند شناسنامه دار در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری به طور مستقیم به شماره حساب صندوق پیوند مدارس واریز می شود و بلافاصله در اختیار دانش آموزان بی بضاعت قرار می گیرد.
وی افزود: از طریق صندوق پیوند مدارس این کمک ها به صورت نقدی یا با خرید وسایل خانگی و مواد خوراکی و دیگر مایحتاج عمومی در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا در بوکان 45 هزار دانش آموز وجود دارد که از این تعداد 43 هزار نفر آن در مدارس دولتی و مابقی در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند.
امسال جشن نیکوکاری در روزهای 15، 16 و17 اسفند همزمان با سراسر کشور در یکهزار و 750 مورد مدرسه و 130 پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد در آذربایجان غربی برگزار می شود.
7510/6185/3072
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.