ابراهیم صادقی عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های سایپا و ماشین‌سازی در جمع خبرنگاران افزود: فردا مقابل یک تیم جوان، تکنیکی و سرعتی بازی خواهیم کرد که امیدوارم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: ما سه روز پیش در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل شاهین بازی کردیم و در این مدت فقط توانستیم ریکاوری داشته باشیم.

صادقی اظهار کرد: می‌دانیم که فردا مقابل ماشین سازی بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت و برای این بازی از هر نظر آماده بوده و انتظارم از بازیکنان این است که در این بازی خودشان را به بهترین شکل نشان دهند.

وی با بیان اینکه در مصاف با تیم فوتبال ماشین سازی هیچ بازیکن غایبی ندارد، عنوان کرد: ما در دوران آماده‌سازی براساس زمانی که سازمان لیگ برای شروع لیگ اعلام کرده بود، استارت زدیم، اما متأسفانه لیگ دیر آغاز شد.

وی ادامه داد: در این میان تیم‌هایی که دیر استارت زده بودند، سود بردند و تیم‌هایی مثل ما که به موقع شروع کرده بودیم، ضرر کردند، ولی فعلا ۱۳ هفته از لیگ گذشته و بازیکنانم دیگر جوانِ کم‌تجربه نیستند و بعد از ۱۳ بازی آنها باید تجربه کافی اندوخته باشند. 

گفتنی است، دیدار تیم های ماشین سازی و سایپا فردا پنجشنبه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.

تیم ماشین سازی با ۱۲ امتیاز در رده دهم و تیم سایپا با ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.