رسول خطیبی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با ذوب آهن اصفهان افزود: کمبودها و ضعف هایی در برخی از پست ها داریم که در نقل و انتقالات نیم فصل با اضافه کردن یک یا چند بازیکن، این مشکلات را برطرف خواهیم ساخت.

وی به بازی مقابل ذوب آهن اشاره کرد و گفت: با توجه به آمادگی کامل و تمرینات کافی که در این مدت انجام دادیم شاگردانم از لحاظ روحی و روانی برای این بازی آماده هستند.

سرمربی سبزپوشان تبریز با بیان اینکه در بازی فردا اولویتمان بازی با کیفیت و کسب ۳ امتیاز بازی است، خاطر نشان کرد: در بازی هایی که نتیجه را واگذار کردیم عواملی غیر از بازیکنانم دخیل بودند که باعث شدند نتوانیم پیروز میدان شویم و این از ارزش های تیم نمی کاهد.

خطیبی عنوان کرد: هر تیمی از صدر گرفته تا رده پایین جدول ایراداتی دارند که در طول فصل سعی در جبران آنها دارند و شاگردانم در تمام این ۹ هفته همیشه با تمام توان وارد میدان شده اند و برای هدفشان جنگیدند.

وی در مورد بازیکنان غایب تیمش گفت: سامان نریمان جهان بدلیل چهار کارته بودن و فرید کریمی را بدلیل مصدومیت در بازی فردا مقابل ذوب آهن در اختیار نخواهیم داشت.

سرمربی تیم ماشین سازی اذعان کرد: از تمام رسانه ها و هواداران فوتبال دوست استان می خواهم فردا با حضور در ورزشگاه، از تیم حمایت کنند تا ماشین سازی با با انگیزه ای مضاعف بازی کرده و پیروز میدان شود.

وی همچنین از مردم و مسئولین استانی که از ارزش ها حمایت کردند  تشکر کرد و اظهار داشت: این محبت و لطف همگان را از یاد نخواهم برد.

تیم ماشین سازی با کسب ۹ امتیاز در رده یازدهم و تیم ذوب آهن با ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای دارند و فردا جمعه از هفته دهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.