تبریز- ایرنا- در مراسمی با حضور مشایخی معاون استاندار و رفرماندار شهرستان ویژه میانه، شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، میرزایی شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان میانه از ۴ طرح عمران و توسعه شهری شهرداری میانه به صورت رسمی بهره برداری شد.

به گزارش ایرنا، شهردار میانه در آئین افتتاح نمادین خیابان ۲۰ متری مهدیه در انتهای شهرک ولیعصر گزارشی از روند اجرای طرح های ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی شهر میانه ارائه کرد.

مهدی میرزایی گفت: شهرداری میانه با کمک سایر دستگاه های ذی ربط و حمایت بی دریغ شورای اسلامی شهر در اجرای طرح های ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی بسیار موفق عمل کرده و به زودی نیز شاهد ادامه اجرای طرح های ساماندهی در مناطق دیگر بخصوص در شهرک امام خمینی(ره)  خواهیم بود.

وی افزود: خیابان ۲۰ متری مهدیه با صرف اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرا و کلیه عملیات زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت آن طی سال گذشته و امسال به انجام رسیده است که ۵ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات اداره مسکن و شهرسازی و مابقی از منابع داخلی شهرداری میانه تأمین شده است.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه نیز در این مراسم با تقدیر از فعالیت های شهرداری، اداره راه و شهرسازی و شورای اسلامی شهر میانه و دیگر ارگان های خدمات رسان در اجرای طرح های سامان دهی سکونتگاه های غیر رسمی گفت: ۳۵ میلیارد ریال اعتبار دیگر برای ادامه طرح های سکونتگاه های غیر رسمی اختصاص یافته که با جذب آن طرح های عمرانی و کالبدی در این مناطق ادامه خواهد یافت.

آسفالت کوچه های سطح شهر و اصلاح جداول کمربندی ساحلی دو طرح دیگر شهرداری میانه بود که همزمان بهره برداری از آن ها آغاز شد.

تعدادی دیگر از طرح های عمران و توسعه شهری میانه در روزهای آینده و با حضور مسئولین استانی در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.   ۷۲۳۱ غلامی

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.