اخبار مرتبط

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز تاکید کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، یقین پیدا کردیم نیت برآمده از جامعه توحیدی با زبان مشترک هنر محقق می‌شود و وجود چهار میلیون هنرمند صنایع دستی کشور در 360 رشته، کوتاه‌ترین و بهترین راه رسیدن به هدف مذکور است.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد علی کی‌نژاد در آیین افتتاحیه کنگره چهارمین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی اظهار کرد: نیروی انسانی مستعد و کارآمد و زیربنای عمیق ایمانی کشورهای اسلامی مسیر حرکت به سمت تمدن قرآنی و دنیای آراسته با عدالت در سایه تربیت اسلامی را هموار می‌کند.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز با همکاری IRCICA افزود: اعتقاد هنرمندان جهان اسلام به جایگاه رفیع ارسیکا بیش از پیش زمینه را برای ایجاد نظام صلح بین کشورها فراهم می‌کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: در سال‌های گذشته ایجاد کتابخانه هنری جهان اسلام در تبریز به دلایل ناشی از تحریم محفق نشد، اما به زودی با عبور از این شرایط خاص اقدام عملی خواهیم داشت و در تلاشیم تا همزمان با برگزاری شسمین دوره جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی این کتابخانه را در تبریز افتتاح کنیم.
کی‌نژاد در پایان برای برگزاری جشنواره نیمه حضوری هنرمندان جهان اسلام در رشته‌های مختلف با محوریت تنها دانشکده چند رسانه‌ای کشور اعلام آمادگی کرد.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.