اخبار مرتبط

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند»، تاکید کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای به ترامپ و جان بولتون دادند.

ضیاء الله اعزازی در گفت‌وگو با ایسنا، با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در تحلیل این حضور عظیم مردم، بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار با عظمت بود، مردم حماسه‌ آفریدند، مردم با فهم و شعور بالایی به دشمنان انقلاب اسلامی پاسخ دادند و آنها را زمین‌گیر کردند.

وی با بیان اینکه «دشمنان انقلاب اسلامی همان ترامپ و جان بولتون هستند که مردم با این حضور باشکوه خود پاسخ کوبنده ای به آنها دادند» گفت: من امیدوارم مسئولین هم این حضور پرشور را به خوبی درک کرده و حتی اگر مردم هم از آن‌ها درخواستی ندارند خودشان به فکر مردم باشند. مسئولین باید به این مردم خدمت کنند و به این مردم ارج نهند، مسئولان باید پیام مردم را دریافت کنند و به فکر آنها باشند.

اعزازی تاکید کرد: مسئولین به این مردم مدیون بودند ولی به نظر من مردم با این حماسه‌ای که آفریدند مسئولین را بیشتر به خود مدیون کردند، ما باید ضمن توجه به پیام مردم به فکر معیشت، اشتغال، رفاه و حمایت از تولید داخلی و عمل به اقتصاد مقاومتی باشیم.انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.