اخبار مرتبط

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم روز سه شنبه در دیدار با جمعی از مردم و مسئولان شهرستان ورزقان گفت: نباید بیانات مقام معظم رهبری سخنرانی صرف تلقی شود، بلکه باید به عنوان فرمان و دستورالعمل در وزارتخانه ها و در بین آحاد جامعه نهادینه شود.
وی با بیان اینکه دشمنان در چهل سال گذشته شبانه روز تلاش کردند تا در مسیر حرکت مردم ایران اسلامی وقفه ایجاد کنند، گفت: از بدو تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان به دنبال براندازی نظام بودند.
امام جمعه تبریز ادامه داد: هدف دشمنان از ترور شخصیت های سیاسی، علما و روحانیان انقلابی در اوایل انقلاب گرفته تا تحمیل 8 سال جنگ عیله ایران و پرورش داعش در جهت براندازی نظام اسلامی بود.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: تلاش دشمن برای خاموش کردن نور اسلام، تلاشی بیهوده و بی نتیجه است و در این میان وظیفه نیروهای انقلابی حساس بودن و حفظ هوشیاری در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم است.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان اینکه دشمنان در این سالها در همه نقشه های خود علیه نظام با شکست مواجه شده اند، گفت: دشمنان حدود یک سال است که فشار چندین برابری اقتصادی و روانی به مردم وارد می کنند تا به مردم القا کنند که این انقلاب دیگر توان ادامه مسیر را ندارد.
امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه نیروهای انقلابی در مبارزه با دشمنان نباید کوتاهی کنند، گفت: باید برای خنثی کردن توطئه های دشمنان برنامه ریزی کرد و نکته اصلی در قبال توطئه های دشمنان، حفظ وحدت و همدلی و بصیرت افزایی است.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم یادآوری کرد: با همراهی مردم و عنایت خداوند نظام به اهداف خود خواهد رسید و مسئولان نیز باید مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را برطرف کنند.
وی با قدردانی از حضور همیشه در صحنه مردم فیهم و بصیر کشورمان گفت: مردم رفع مشکلات اقتصادی خود را خواستار هستند و گرنه هرگز با نظام قهر نیستند.
امام جمعه تبریز با اشاره به حدود 10 هزار جوان آذربایجان شرقی جان خود را برای این نظام فدا کرده اند، گفت: مگر خانواده های این شهدا می توانند خون فرزندان خود را هدر دهند.
وی با اشاره به مصادف شدن ایام الله دهه فجر امسال با ایام فاطمیه گفت: حفظ حرمت این ایام واجب است.
وی ادامه داد: بهترین جشن برای 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است و نباید تنها به نصب بنر، شادی و جشن خلاصه شود.
نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: امروز در سایه همت جوانان این کشور موفقیت های زیادی در حوزه های مختلف مانند انرژی هسته ای، صنایع دفاعی و نظامی، علم و فناوری جدید، تولید و ورزش به دست آمده است.
3071
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.