اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، هفته گذشته خبری مبنی بر اعتراض ورزشکاران هیات قایقرانی استان در خصوص نامناسب بودن محل تمرین ورزشکاران این رشته در رسانه های استان منتشر شد و مسائل پیرامون آن در فضای مجازی بازتاب وسیعی یافت.
در پی انتشار این خبر، شاهرخ حسنعلیزاده رئیس هیات قایقرانی آذربایجان ‌شرقی با صدور پیامی اعلام کرد که جداسازی تمرینات بانوان و آقایان در چارچوب مقررات ابلاغی وزارت ورزش و جوانان به مذاق تعدادی از افراد خوش نیامده و آنان شروع به مسموم‌سازی فضای ورزش قهرمان‌پرور قایقرانی کرده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در واکنش به این اتفاقات در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به مسائل مطرح شده در رابطه با هیات قایقرانی استان افزود: هر چند هیات‌های ورزشی استان نهاد عمومی غیردولتی هستند اما نظارت بر عملکرد آن ها از وظایف این اداره کل است.
وی اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان هر هیاتی را مانند یک خانواده در قالب حریم خود تلقی می‌کند ولی هر زمان که احساس کند درون این خانواده مشکلاتی بروز کرده و موجب تضییع حق و حقوق افراد یا شکسته شدن حرمت آن ها و حریم‌های اخلاقی شده است، بلافاصله وارد عمل شده و در اسرع وقت نسبت به مرتفع کردن مشکلات اقدام می کند.
بهتاج ادامه داد: هیات قایقرانی استان هم از این قاعده مستثنی نبوده و روز چهارشنبه سوم بهمن با حضور رئیس، اعضا و ورزشکاران این هیات به مشکلات آن رسیدگی می شود.
8023/518
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.