اخبار مرتبط

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت انسجام فعالیت فعالان صنعت نفت و گاز در استان گفت: انتظار می‌رود خوشه نفت و گاز در تشکیل این انجمن پیش‌قدم باشد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در جلسه شورای راهبری خوشه تجهیزات نفت گاز و پتروشیمی استان، اظهار کرد: همکاری و هماهنگی فعالان این صنعت می‌تواند به توسعه اقتصاد صنعت نفت و گاز در استان کمک کند.
وی فعالیت خوشه نفت و گاز استان در طول یک سال گذشته را قابل‌تقدیر دانست و گفت: خوشبختانه این خوشه توانسته است در طول یک سال گذشته عملکرد قابل قبولی داشته باشد.
جهانگیری حضور فعالان صنعت نفت و گاز استان  را در نمایشگاه‌های بین‌المللی ضروری دانست و گفت: حضور در نمایشگاه‌ها باعث ارتباطات چهره به چهره فعالان این صنعت خواهد شد ازاین‌رو خوشه نفت و گاز باید در هماهنگی حضور فعالان این صنعت در نمایشگاه‌های بین‌المللی  نقش ویژه‌ای ایفا کند.
هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر بررسی بازارهای منطقه توسط خوشه نفت و گاز افزود: انتظار می‌رود این خوشه هرچه سریع‌تر اطلاعات موردنیاز بازارهای منطقه را با تعامل با دانشگاه‌ها و فعالان این صنعت در کشورهای مورد هدف تهیه و در اختیار فعالان این بخش قرار دهد.
جهانگیری تشکیل شرکت‌های مشترک توسط فعالان صنعت نفت و گاز استان در خارج از کشور را نیز یادآور شد و گفت: توسعه همکاری‌های مشترک بین‌المللی می‌تواند در توسعه اقتصادی صنعت نفت و گاز در استان نقش بسزایی داشته باشد ازاین‌رو انتظار می‌رود شرکت‌های فعال به‌صورت همگن در بازارهای بین‌المللی حضورداشته باشند.  
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.