گزارش جی پلاس؛ ایران ۲ - قزاقستان ۳

خداحافظی ایران با جام جهانی؛ شکست تیم ملی فوتسال مقابل بدل برزیل +عکس و ویدیوی گل ها

تیم‌های ملی فوتسال ایران در یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ به مصاف قزاقستان رفت که این دیدار با نتیجه سه بر دو به سود قزاقستان به پایان رسید و ایران از این رقابت ها حذف شد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، ملی پوشان فوتسال ایران امشب (دوشنبه) برای صعود به نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۱ از ساعت 20:30 به مصاف قزاقستان رفتند. این دیدار با نتیجه سه بر دو به سود قزاقستان به پایان رسید و ایران از این رقابت ها حذف شد.

ترکیب تیم ملی ایران : علیرضا صمیمی، علی حسن زاده، سعید احمد عباسی، مسلم اولاد قباد و مهدی جاوید

هدایت تیم ملی فوتسال را ناظم الشریعه بر عهده دارد.

ترکیب تیم ملی قزاقستان: هیگوئیتا، تاینان، بیرژان اورازوف، دائورن تورساگولوف، داگلاس

ملی پوشان کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ با عبور از سد ازبکستان موفق شدند به دور یک چهارم نهایی صعود کنند. قزاقستان هم با پیروزی برابر تایلند توانست جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی را کسب کند.

پیش از این برزیل و آرژانتین به نیمه نهایی رسیدند و دور بعد باید به مصاف هم بروند.

گزارش بازی

در دقیقه 8 مسلم اولاد قباد از میانه زمین به سعید احمدعباسی پاس داد تا او پس از یک چرخش در پشت محوطه جریمه و پاس پای چپ به مقابل تیرک دوم دوباره اولادقباد را صاحب موقعیت کند و او توانست دروازه قزاقستان را بگشاید و به دومین گل خود در رقابت های جام جهانی دست یافت. احمد اسماعیل پور در دقیقه 15 توانست دروازه بان قزاقستان را جا بگذارد و برای ایران گلزنی کند. در دقیقه 25 دورن تورساگولوف ضربه اولادقباد در موقعیت تک به تک توسط هیگوئیتا دفع شد تا در برگشت ضدحمله قزاق‌ها از سمت راست زمین با ضربه بغل پای تورساگولوف از کنار دستان صمیمی عبور کند و تبدیل به گل شود. آرنولد کنوب در دقیقه 29 ضربه ایستگاهی عجیبی که با تصمیم داور مبنی بر تمارض محمد شجری در لحظه برخورد با هیگوئیتا به سود قزاقستان اعلام شده بود، جونیور به سمت چپ پاس داد تا آرنولد کنوب با شوت تماشایی و مهارنشدنی دروازه ایران را باز کند و کار را به تساوی بکشد. تاینان در دقیقه 38 در حالی که علیرضا صمیمی و محمد شجری دروازه ایران را نجات داده بودند، قزاق‌ها روی یک کرنر و پاس به عقب، با شوت سرضرب پای چپ تاینان گل سوم را زدند تا ایران در آستانه شکست قرار بگیرد.

حاشیه بازی

فرهاد فخیم، بازیکن با تجربه تیم ملی فوتسال ایران به علت مصدومیت دور از فهرست دیدار با قزاقستان است.حسین طیبی پس از چهار مسابقه غیبت در فهرست تیم ملی ایران بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه قفسه سینه، امشب در لیست دیدار با قزاقستان حضور دارد که بعید است بازی کند.  محمدرضا سنگ‌سفیدی با تصمیم سرمربی از لیست بازی مقابل قزاق‌ها خط خورده است.

ویدیو گل های این دیدار در ادامه آمده است؛

تصاویر بازی ایران و قزاقستان

 

تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

احمد اسماعیل پور تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

رضا حسن زاده تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

محمد شجری تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

احمد اسماعیل پور تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

مسلم اولادقباد تیم ملی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

جام جهانی فوتسال ایران قزاقستان

ایران - قزاقستان

لباس تیم ملی فوتسال

gettyimages-1343293509-1024x1024

gettyimages-1343293603-1024x1024جام جهانی فوتسال - ایران - قزاقستانجام جهانی فوتسال - ایران - قزاقستانجام جهانی فوتسال - ایران - قزاقستانجام جهانی فوتسال - ایران - قزاقستانجام جهانی فوتسال - ایران - قزاقستان

دیدگاه تان را بنویسید