اهانت کارگردان هالیوودی به خبرنگار!

ریدلی اسکات در مصاحبه خود با یک خبرنگار که از فیلمش انتقاد کرده بود، با لحن بدی صحبت و به او اهانت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ریدلی اسکات هنگام مصاحبه برای تبلیغ جدیدترین فیلم خود به دنبال انتقاد از فیلم‌های گذشته خود نیست؛ همانطور که یکی از روزنامه‌نگاران اخیراً از نزدیک متوجه این موضوع شد.

اسکات اخیراً در حال تبلیغ فیلم «آخرین دوئل» The Last Duel خود بود؛ فیلمی که منتقدان را بسیار تحت تأثیر قرار داده است. کلیپی از آن صحبت ها نشان می‌دهد که روزنامه‌نگاری در حال مقایسه واقع‌گرایی در «آخرین دوئل» با برخی از فیلم‌های قبلی این پیرمرد ۸۴ ساله است.

مصاحبه‌کننده شروع به پرسیدن سؤالی از اسکات می‌کند و می‌گوید: این یک فیلم بسیار واقع گرایانه است و واقعی‌تر از «پادشاهی بهشت» (Kingdom of Heaven) یا «رابین هود» (Robin Hood) به نظر می‌رسد.

ریدلی اسکات هم قبل از اینکه او بتواند سوالش را تمام کند، بلافاصله با رگبار فحاشی صحبتش را قطع و تشویقش می‌کند که به سادگی به سراغ سؤال بعدی برود. اسکات به او می‌گوید: برو به جهنم، قربان. برو پی کار خودت. ادامه بده.

در حالی که حرف خبرنگار در ستایش کار اسکات در فیلم «آخرین دوئل» بود؛ به نظر می‌رسد کارگردان از اینکه این کار با دیگر آثار او مقایسه شده، خوشحال نیست. ریدلی اسکات همچنان به کارهای قبلی خود در فیلم‌های «پادشاهی بهشت» و «رابین هود» افتخار می‌کند.

ریدلی اسکات همچنین تکرار کرد که چقدر به «آخرین دوئل» افتخار می‌کند، همانطور که به تمام آثارش، صرف نظر از هرگونه شکست احتمالی در باکس‌آفیس افتخار می‌کند. او توضیح داد که چگونه همیشه مطمئن می‌شود که از محصول نهایی قبل از ادامه کار راضی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید