رضا زارع‌زاده‌مهریزی سه‌شنبه‌شب در نشست اعضای سمن‌ها افزود: ترویج  روحیه پرسشگری و مطالبه‌گری در بین مردم و جوانان که مورد تاکید دولت است نقش مهمی در حل مسائل، پیگیری اجرای طرح و پیشگیری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها دارد.

وی ادامه داد:  برگزاری جلسه‌های پرسش و پاسخ و نقد و بررسی مسائل توسط تشکل‌های مردم‌نهادجوانان موجب ارتقای فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و توسعه شهرستان می‌شود.

فرماندار مهریز تاکید کرد: حضور سمن‌ها در برنامه‌ها و واگذاری خیلی از امور در منطقه توسط جوانان جزو اهداف دولت است و در این خصوص کارهای خوبی صورت گرفته است .

زارع‌زاده‌مهریزی اظهار داشت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب باید بیش از گذشته به حضور و مشارکت جوانان در فعالیت‌های اجتماعی و واگذار امور به آنها عنایت داشت.

وی تصریح کرد: شناسایی جوانان نخبه در بخش‌های مختلف و داشتن یک بانک‌اطلاعات قوی برای برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از ظرفیت جوانان ضروری است.

این مسئول به انتخابات پیش‌رو و نقش جوانان برای حضور و مشارکت در صحنه اشاره کرد و همکاری آنها را در ایجاد فضایی‌مناسب و پرنشاط مورد تاکید قرار داد.

زارع‌زاده‌مهریزی گفت:  سمن‌ها که راه اندازی آنها  مورد حمایت دولت است باید بیش از گذشته نقش خود را در منطقه و جذب جوانان علاقه‌مند  انجام دهند.

مهریز ۱۵ سازمان مردم‌نهادجوانان دارد.

مرکز این شهرستان در ۳۰ کیلومتری جنوب یزد قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.