مجید مصلحی در جمع مسئول و کارشناسان حوزه هنری استان یزد افزود:: برگزاری شب‌های خاطره در استان‌ها نسبت به سال‌های گذشته رشد و ارتقاء قابل ملاحظه‌ای در 

بهره‌گیری از سایر هنرها بویژه هنرهای تصویری و کارهای ترکیبی داشته است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال‌ برگزاری برنامه‌های ادبی و فرهنگی در حوزه پایداری به طور مرتب پیگیری می‌شود، ادامه داد: امروز دفاتر ادبیات پایداری در استان‌ها به لحاظ کمی و کیفی در جایگاه خوبی قرار دارد و باید با همت و تلاش بیشتر به کار خود ادامه دهند.

مصلحی با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد کتاب‌هایی که تقریظ دارند مربوط به حوزه هنری است و این نهاد در این عرصه پیشروست افزود: درصد بالایی از این تقریظ‌ها نیز مربوط به مراکز استانی است که بیانگر اتفاقی بسیار خوب و نشانگر فعالیت و تلاش استان‌ها در این عرصه است.

به گزارش شامگاه سه‌شنبه روابط عمومی حوزه هنری یزد، مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور با بیان اینکه این نهاد به ادبیات پایداری، تاریخ شفاهی و شب خاطره توجه ویژه‌ای دارد، این موارد را مزیت‌های رقابتی برتر این نهاد دانست.

مصلحی خاطر نشان کرد: دفاتر ادبیات پایداری باید مخزن تولید پیام برای سایر واحدها و رشته‌های هنری باشد و مسئولان دفاتر نیز نقش مؤثری در این زمینه دارند.

مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی مسئولان دفاتر پایداری بر گسترش و ارتقای آن تأکید کرد و افزود: دفاتر ادبیات پایداری می‌توانند موتور محرک و پیش‌برنده بخش‌های دیگر باشد.

استان یزد ۵۰ هزار رزمنده بسیجی دوران هشت سال دفاع مقدس دارد.  

حوزهٔ هنری نهادی زیرمجموعهٔ سازمان تبلیغات اسلامی است که از فعالیت‌های هنری و فرهنگی حمایت می‌کند.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.