اخبار مرتبط

فرماندار مهریز با حضور در فرماندهی ناحیه انتظامی این شهرستان، از مقاومت هوشمندانه و دلاورانه نیروهای انتظامی در مقابله با اشرار مسلح قدردانی کردند.

به گزارش ایسنا – منطقه یزد، «رضا زارع‌زاده» به همراه معاونین فرمانداری و بخشدار مرکزی ضمن حضور در فرماندهی ناحیه انتظامی این شهرستان با اهدای گل و  لوح،  از نیروهای سلحشور  انتظامی شهرستان که طی چند روز گذشته در مقابل اشرار مسلح مقاومت و در نهایت موفق به دستگیری آنها شدند، تقدیرکرد.

فرماندار در این بازدید گفت: اقدام شجاعانه مأموران سختکوش پلیس شهرستان، این پیام را به جامعه منتقل می‌کند که مردم مطمئن باشند فرزندانشان در ناجا تا سرحد جان بر سر امنیت ایستاده‌اند و اجازه قانون شکنی و قدرت نمایی و تعرض را به هیچ دشمنی نخواهند داد.

زارع‌زاده افزود: امروز به برکت حضور شبانه‌روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران از امن‌ترین کشورهای منطقه است.

وی زحمات نیروی انتظامی شهرستان مهریز در خصوص تامین امنیت و آسایش مردم را ستود و اظهار کرد: امروز جامعه به واسطه خدمت‌رسانی خوب سبزقامتان نیروی انتظامی و دیگر نهادهای خدوم در زمینه تامین امنیت، با آرامش روانی و خیالی آسوده در جامعه حضور می یابند و این نعمتی بزرگ محسوب می‌شود.

سرهنگ «حسین منصوری» فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان مهریز هم در این بازدید گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از اشرار مسلح در حال عبور از جاده های این شهرستان هستند بلافاصله ماموران بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی ادامه داد: اشرار به سمت بیابان‌های این شهرستان متواری شده بودند که با هوشیاری و دلاور مردی  ماموران، مخفیگاه آنها شناسایی و تمامی اشرار توسط ماموران دستگیر شدند.

منصوری بیان کرد: مجموعه انتظامی مهریز با تمام توان خود تلاش می‌کند که همچون گذشته، امنیتی مطلوب و در خورشان شهروندان و مردم ایران ایجاد کند و با حضور پلیس دیگر هیچ گوشه‌ای از کشومان برای اشرار امن نخواهند بود.

 


انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.