​نشست های فرهنگی، اجتماعی ماهیانه شب یزد در ماه خرداد ماه با موضوع آمایش سرزمینی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، نشست‌های ماهیانه شب یزد چهارشنبه آخر هر ماه و با موضوعات مختلف به میزبانی خانه فرهنگ صدوقی، پیرامون مسائل استان یزد برگزار می‌شود و مورد استقبال مناسب  به ویژه در بین اساتید دانشگاه، اصحاب رسانه‌، فرهنگیان، و مسئولان استان یزد قرار گرفته است. 

در پانزدهمین  جلسه این نشست، دکتر کرامت الله زیاری، استاد دانشگاه تهران در خصوص آمایش سرزمین سخنرانی خواهد کرد. این سخنرانی روز چهارشنبه 29 خرداد ماه راس ساعت 20:45 به مدت 90 دقیقه برگزار خواهد شد. مکان برگزاری این نشست، خانه فرهنگ شهید صدوقی می باشد.

دکتر کرامت الله زیاری استاد تمام ( فول پروفسور) دانشگاه تهران و از آبان 1397 به ریاست دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران انتخاب شده است.  او از تهیه کنندگان برنامه 25ساله ایران 1400 و ازاعضای تهیه کننده برنامه آمایش سرزمین در برنامه ششم کشور است.

گفتنی است مبحث سند آمایش سرزمینی استان یزد، مدتی است در محافل مختلف مورد کنکاش قرار گرفته است. نخبگان استان به سند تولید شده آمایش سرزمین انتقادات جدی دارند. انتقادات باعث شد استاندار یزد هم به موضوع ورود کند و با جلسات با نخبگان در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداخته است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.