اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علیرضا جدیدی روز دوشنبه در نشست ستاد تسهیلات نوروزی اردکان افزود: این شهرستان همه ساله در ایام نوروز پذیرای شمار زیادی از مسافران و گردشگران نوروزی در واقع سفیران معرفی جاذبه های اردکان است.
وی اضافه کرد: باید تمام توان رادرکمیته های مختلف ستاد ده گانه تسهیلات نوروزی به کار ببندیم تا خدمات درخور و شایسته به تمامی مهمانانی که از اردکان دیدن می کنند صورت پذیرد .
سرپرست فرمانداری اردکان در ادامه با بیان اینکه روسای کمیته های ستاد نوروزی موظفند با ارایه خدمات ، برگزاری جشنواره ها ، نمایشگاه ها و برنامه های فرهنگی در سطح شهر شرایط توقف بیشتر مسافران را در شهرستان فراهم کنند ادامه داد: مسئولان دستگاه های اجرایی و بوم گردی ها باید آمادگی لازم را برای اسکان مسافرین نوروزی داشته باشند .
جدیدی به برگزاری برنامه های نوروز، از جمله روز دوم فروردین 'روز شهرستان اردکان' که با همکاری تمامی ادارات و یکی از انجمن های حوزه گردشگری برگزار می شود اشاره کرد و افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همکاری همه کمیته‌ها میزبان خوبی برای مسافران نوروزی در سال 98 باشیم.
وی اظهار داشت: برای راهنمای تور های گردشگری از ظرفیت انجمن ها ، تشکل های مردم نهاد و افراد مطلع با روابط عمومی بالا استفاده می شود.
این مسئول گفت: شهرستان اردکان از لحاظ تاریخی، طبیعی ‌، گردشگری، ‌صنایع دستی و تولید سوغات جاذبه‌های قابل توجه دارد و در ایام نوروز باید این ظرفیت ها بیشتر به مسافران و گردشگران معرفی شود .
جدیدی درخواست کرد: تکریم و استقبال از مسافران نوروزی به منظور رفاه حال آنها مورد توجه‌ جدی قرار گیرد لازمست هماهنگی‌های لازم جهت اقامت مسافران در مدارس، دانشگاه‌ها ، هتل ها ، بوم گردی ها و ... به عمل آید و آماده خدمات رسانی به مسافران باشیم.
کمیته های ده گانه این ستاد شامل حمل و نقل، ترافیک امداد و نجات، انتظامی، امنیتی و ترافیک شهری هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری ها برنامه ریزی و آمار اسکان و رفاه نظارت و تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد ، رسیدگی به شکایات خدمات بهداشتی سلامتی ، محیط زیست و اطلاع رسانی تبلیغات ، فرهنگی و فضای مجازی که هر یک از اعضای عضو کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه نمودند.
مرکز شهرستان 98 هزارنفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.