اخبار مرتبط

محمدحیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میلگردهای A4 مطابق استاندارد ملی ایران (3132) با علامت مشخصه آج 500 و در مبحث نهم مقررات ساختمان در رده S500 با شکل ظاهری آج مرکب تعریف شده است که استحکام و مقاومت کششی آن بالاتر و نسبت به میلگردA3 سخت تر است.
وی بیان کرد: در صورت استفاده از این نوع میلگرد در پی ها و دال های بتنی، علاوه بر استحکام کششی بالا، در مصرف میلگرد نیز صرفه جویی خواهد شد.
این مسوول معدنی تصریح کرد: هم اکنون در مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجربه و دانش نیروهای متخصص، انواع میلگردهای ساده و آجدار در سایزهای مختلف به صورت شاخه تولید شود و در سال آینده به صورت کلاف نیز عرضه خواهد شد.
طرح فولاد بافق، یکی از طرح های عظیم فولادی کشور بوده که در راستای قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در سال 1390 به بخش خصوصی واگذار شد.
در نخستین گام تولید محصولات فولادی مجتمع فولاد بافق، کارخانه نورد میلگرد این مجموعه با بهره­‌گیری از مجهزترین و پیشرفته‌­ترین تجهیزات و تکنولوژی روز اروپا در اسفند 1394 با ظرفیت تولید 550 هزار تن در سال افتتاح شد.
سال 95 صدور 10 هزار تن انواع میلگرد از این مجتمع به کشور عراق برنامه ریزی شده بود که به تدریج صادر شد.
7543/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.