اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدعلی طالبی شنبه‌شب در شورای عالی ورزش استان افزود: گسترش و همگانی کردن ورزش با همکاری مردم و بخش خصوصی موضوع مهمی است که باید همواره به آن عنایت شود.
وی با اشاره به اینکه در چهل سال گذشته در حوزه ورزش بانوان فعالیت‌های خوبی انجام شده است، ادامه داد: در کنار آن شاهد فعالیت‌های مناسبی در حوزه ورزش دانش‌آموزی و دانشجویی هستیم.
استاندار یزد تصریح کرد: موفقیت‌هایی که در عرصه ورزش به ثمر رسید با تلاش‌ افراد بسیاری به دست آمد، قطعاً باید با برنامه‌ریزی و همکاری‌ها در استان ادامه داشته باشد.
به گفته طالبی، کارنامه استان در سال‌های اخیر در اکثر هیات های ورزشی مثبت بود و این موضوع را می‌توان در کسب رتبه ششم کشوری در المپیاد استعدادیابی ورزشی دید.
استاندار یزد به اهمیت برنامه مشترک در دستگاه دولتی در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: در این حوزه امکانات و ظرفیت‌های ورزشی بسیاری موجود است که باید بدون محدودیت در اختیار ورزش‌های همگانی و هیئت‌های ورزشی قرار گیرد.
طالبی به ظرفیت بخش خصوصی اشاره کرد و بیان داشت: در چارچوب حمایت بخش خصوصی تاکنون برنامه مشخص و مدونی را نداشته‌ایم و اگر هیئت‌ها برنامه های خود را در قالب طرح مدون ارائه دهند می‌توانیم از همکاری بهتر بخش خصوصی بهره‌مند شویم و به حل مشکلات در حوزه ورزش استان بپردازیم.
استان یزد یک‌میلیون و 138 هزار نفر جمعیت و 65 هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد.
7536/ 2047/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.