اخبار مرتبط

بیانات منتشر نشده رهبر معظّم انقلاب در دیدار کارگزاران نظام:

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی روز پنجشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد و دیدار با کارکنان این رسانه افزود: فعالیتهای ایرنا برای افزایش آگاهی عموم مردم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب بوده و منافع نظام و کشور در آن لحاظ شده است.
وی با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افغانستان خاطر نشان کرد: ایرنا در سالهای بیش از 80 ساله فعالیت این رسانه، جایگاه ویژه ای نزد افکار عمومی در تامین اخبار سایر رسانه و مخاطبان داشته و عملکرد این رسانه موفق بوده است.
حجت الاسلام حسینی همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی شاهرودی افزود: بصیرت و درایت ملت ایران و توجه منویات رهبر معظم انقلاب در قبال دسیسه های دشمنان ستودنی و عامل ماندگاری نظام است.
امام جمعه ابرکوه همچنین از بخش های مختلف ایرنا مرکز یزد دیدن کرد و در جریان روند تولید و انتشار تولیدات خبری در این رسانه قرار گرفت.
خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 1313 خورشیدی بانام «آژانس خبری پارس» به‌عنوان ششمین خبرگزاری جهانی تأسیس شد و در بیش از هشت دهه فعالیت، علاوه بر جریان سازی خبری یکی از منابع مهم خبری رسانه‌های داخلی و خارجی است.
هم‌اکنون فراورده‌های ایرنا به زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی، اسپانیولی، روسی، اردو، آلمانی و فرانسوی تولید و در اختیار مخاطبان گذاشته می‌شود.
سابقه راه اندازی و فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در استان یزد حدود نیم قرن است.
مرکز شهرستان 53 هزارنفری ابرکوه در140کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7532/ 6014/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

بیانات منتشر نشده رهبر معظّم انقلاب در دیدار کارگزاران نظام:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.