مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سپیدرودی ها در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور باید رو در روی تیم قدرتمند گل ریحان البرز قرار گیرند.

رادنی دیدار افزود: این مسابقه ، عصر روز یکشنبه (فردا) ۱۹ آبان ماه در ورزشگاه سردارجنگل رشت و به میزبانی تیم سپیدرود برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: کادر فنی و بازیکنان سپیدرود رشت انگیزه زیادی دارند که تا در مقابل تیم گل ریحان البرز قرار گیرند و با پیروزی برابر این تیم قدرتمند، شکست هفته قبل در دربی گیلان را به فراموشی بسپارند.

وی بیان کرد: البته تیم سپیدرود در دربی گیلان و در دیدار برابر ملوان نیز خوب ظاهر شد و بازی قابل قبولی را نیز ارایه کرد اما به دلیل حواشی موجود، نتوانست نتیجه مطلوبی  کسب کند و در نهایت شکست را پذیرا شد اما بازیکنان این تیم مصمم هستند تا با برتری برابر تیم گل ریحان البرز، آن شکست را جبران کنند.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: البته تیم گل ریحان البرز بسیار قدرتمند است و از کادر فنی و بازیکنان زبده ای نیز تشکیل شده و هم اینک نیز جایگاه مناسبی در جدول رده بندی دارد و یکی از مدعیان کسب قهرمانی این مسابقات می باشد اما با توجه به میزبانی سپیدرود در این دیدار ، فقط برای پیروزی و کسب هر سه امتیاز این بازی به مصاف گل ریحان خواهد رفت.

دیدار خاطرنشان کرد: با توجه به این امر و حساسیت این دیدار، امیدواریم تماشاگران و طرفداران سپیدرود که تنها سرمایه این تیم بشمار می روند، با حضور خود در ورزشگاه از سپیدرودی ها حمایت همه جانبه ای داشته تا این تیم با پشتوانه این طرفداران، بتواند برابر تیم قدرتمند گل ریحان البرز به برتری برسد.

تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، تیم گل ریحان البرز با ۲۱ امتیاز در مکان سوم و سپیدرود با ۱۵ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارند.

   

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.