مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادر فنی تیم ملی قایقرانی آب های خروشان (اسلالوم) ، پنج قایقران به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که خوشبختانه آقایی از گیلان نیز جزء دعوت شدگان است.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس این قایقران شایسته و ملی پوش گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان از روز گذشته در هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی اسلالوم مردان کشور که در یاسوج برپا شده ، حضور یافته اند.

وی ادامه داد: ملی پوشان تیم ملی قایقرانی اسلالوم خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ و کسب سهمیه المپیک توکیو آماده می کنند که امیدواریم عرفان آقایی از گیلان نیز بتواند در مسابقات قهرمانی آسیا بدرخشد و جواز حضور در المپیک را کسب کند.

نفرات دعوت شده به هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی اسلالوم کشور تمرینات آماده سازی خود را تا روز ۲۵ آبان ماه زیر نظر کادر فنی تیم ملی در یاسوج ادامه خواهند داد. اسفندیار شیرمحمدی به عنوان مربی تیم ملی و احمد گنجی به عنوان سرپرست، در هفتمین مرحله ارودی آمادگی تیم ملی قایقرانی اسلالوم کشور ملی پوشان را همراهی می کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.