مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به‌عنوان یکی از ۱۰ جشنواره برتر نمایشی کشور ظرفیت بین‌المللی دارد.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی گفت: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به عنوان یکی از ۱۰ جشنواره برتر نمایشی کشور ظرفیت بین المللی دارد.

وی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری این جشنواره به صورت بین المللی اعلام آمادگی کرده است، افزود: قرار است تابستان امسال جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با دعوت و حضور گروه‌های نمایشی از کشور‌های دیگر به ویژه حاشیه دریای خزر بصورت بین المللی در ۱۲ نقطه این شهر برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با بیان اینکه در دهمین سال برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان باید برنامه‌های خاصی در نظر گرفته شود، گفت: برگزیده‌های این جشنواره در جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان شرکت خواهند کرد.

فیروز فاضلی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۲ جشنواره نمایشی در سطح کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: شهرداری‌ها سال‌های اخیر مسئولیت برگزاری بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و هنری در شهر‌ها را برعهده دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.