اخبار مرتبط

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت:شرکت گاز استان گیلان در اردیبهشت ماه امسال بالغ بر 37 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در سراسر استان به انجام رسانده است.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر اجرای 37  کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اظهار داشت: با اجرای این میزان شبکه گذاری، مجموع طول شبکه گاز در استان گیلان به بیش از 20 هزار و 600 کیلومتر رسیده است.

وی ادامه داد: این شرکت همزمان با گازرسانی به روستاها، عملیات شبکه‌گذاری در حفرات خالی شهرها را نیز به طور منظم به انجام می رساند و در همین راستا در اردیبهشت امسال بالغ بر 4.5 کیلومتر شبکه گذاری در شهرها انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: این شرکت با وجود تمرکز بر روی کیفی سازی خدمات، عملیات گازرسانی به مناطق باقیمانده استان را به طور منظم برنامه ریزی و اجرا می‌کند و با جذب بیش از 40 هزار مشترک جدید در سال گذشته، مجموع مشترکان گاز در استان را به بالای یک میلیون و 60 هزار مشترک رسانده است.

 اکبر در پایان اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده قصد دارد تا در قالب فاز سوم پروژه های بند «ق» به 113 روستای کوهستانی استان تا پایان سال 99 گازرسانی نماید و برای تحقق این مهم باید 485 کیلومتر شبکه توزیع و 147 کیلومتر شبکه تغذیه را در مناطق صعب العبور و کوهستانی استان اجرا کند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.