اخبار مرتبط

فرماندار آستارا گفت: اصول پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی شهرستان رعایت شود .

به گزارش ایلنا از آستارا،‌ فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان مرزی بندرآستارا اظهار داشت: اصول پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی شهرستان رعایت شود.

وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی با تشکیل کمیته های اجرایی، اصول پدافند غیرعامل را در حوزه های مربوطه اجرا کنند.

رستم زاد اضافه کرد: پدافند غیرعامل مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست‌جمهوری است و شورای پدافند غیرعامل آستارا باید به صورت عملی برنامه های آن را اجرا کند.

وی اظهار داشت: در سال گذشته شورای پدافند غیر عامل فرمانداری شهرستان آستارا در اجرای برنامه های پدافند غیرعامل در استان گیلان به عنوان شورای برتر شناخته شد و باید تلاش برای تقویت زیرساخت ها را افزایش دهیم.

وی بیان کرد: برگزاری کارگاه های آموزش پدافند غیر عامل نباید فراموش شود و برای حفاظت منابع طبیعی و محیط زیست، طرح های ابتکاری ارائه و اجرا شود.

فرماندار آستارا اضافه کرد: دشمن با حملات سایبری قصد ضربه به زیرساخت های حیاتی کشور را دارد و تهدیدات مستمر در قالب فناوری های نوین و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی آستارا هم گفت: رعایت پدافند غیرعامل در حوزه گردشگری ضرورت دارد و دستگاه های مرتبط برای امنیت گردشگری، برنامه های لازم را مدنظر داشته باشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.