اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا رضا اسلامی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: صیانت از حریم رودخانه ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ضروری است و در این راستا نباید کوتاهی صورت بگیرد زیرا طغیان رودخانه ها می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.
وی اضافه کرد: حفاظت از حریم ساحل و نگهداری از طبیعت بکر استان گیلان وظیفه همگانی است و برخورد قانونی با متجاوزان حریم طبیعت باید مورد توجه دستگاه های متولی باشد.
وی بیان کرد: بافت‌های مسکونی فرسوده یکی از مسائل مورد توجه مدیریت بحران است و در این راستا باید اجرای طرح بازآفرینی شهری مدنظر باشد.
فرماندار آستارا هم گفت: میانگین بارش سالیانه این شهرستان یک هزار و 300 میلیمتر است اما در ایام گرم سال با کمبود آب شرب مواجه هستیم.
حسن رستم زاد اضافه کرد: وضعیت حوزه سلامت آستارا، شایسته مردم این شهرستان نیست و باید به این مسئله نگاه ویژه شود و این از مطالبات مردم است.
وی بیان کرد: کمبود مصالح در حوزه راهداری و کمبود امکانات و تجهیزات در ایستگاه آتش نشانی آستارا از جمله مشکلاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت و دو بخش مرکزی و لوندویل در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
7105/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.