اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، شادی خورشیدی سدهی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان گیلان با گزارش 'فریاد سراوان رشت با اراده آرام می شود' توانست عنوان اول را در بخش گزارش خبری نخستین جشنواره رسانه و مدیریت شهری به دست آورد.
خبرنگار ایرنا گیلان امروز در مراسم اختتامیه اولین جشنواره رسانه و مدیریت شهری که با حضور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد؛ تندیس ، لوح سپاس و جایزه جشنواره را دریافت کرد.
در بخشی از لوح سپاس این جشنواره آمده است: اصحاب رسانه همواره موجبات همبستگی اجتماعی را فراهم آورده و رشد، تعالی و اخلاق انسانی را در جامعه توسعه می بخشد و در این میان خبرنگاران با نگاه ژرف و تیزبین خود بستری فراهم می آورند تا اندیشه و آرمان ها به منصه ظهور برسد.
مراسم اختتامیه اولین جشنواره رسانه و مدیریت شهری امروز (پنجشنبه) با حضور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی رشت با تجلیل از برگزیدگان برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان شناخت ظرفیت های اطلاع رسانی فضای مجازی از برنامه های اولین جشنواره رسانه و مدیریت شهری بود.
با فراخوان جشنواره رسانه و مدیریت شهری از سوی شورای اسلامی کلانشهر رشت، 280 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از مجموع آثار رسیده، 180 اثر مکتوب در بخش های مختلف از جمله مقاله، خبر و گزارش و یکصد اثر نیز در بخش عکس از 22 عکاس دریافت شد.
شورای اسلامی رشت با هدف ارتقاء و اشتراک دانش رسانه ای در ارتباط با مدیریت شورای اسلامی رشت، بازتاب فرصت ها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و انگیزه رسانه ای در بین فعالان حوزه رسانه، افزایش فضای حرفه ای و اخلاق رسانه ای در شهر نسبت به برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری در این کلانشهر اقدام کرد.
تحلیل اخبار شورا و شهر و عکس خبری در زمینه های محیط زیست، فرهنگ عمومی، دیپلماسی و توسعه شهری، عمران و اقتصاد شهری و ترافیک شهری از محورهای جشنواره رسانه و مدیریت شهری بود؛ این جشنواره در بخش های اصلی شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی) ، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه های اجتماعی - مجازی برگزار شد.
7286/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.