اخبار مرتبط

سجاد موسوی روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: ظرف 10 روز گذشته 20 فیلم کوتاه برای دانش آموزان ابتدایی، 20 فیلم کوتاه برای دوره متوسطه اول و 10 فیلم کوتاه برای متوسطه دوم در نمازخانه، مساجد مناطق روستایی و کانون فرهنگی امام (ره) آستارا اکران شد.
وی افزود: جشنواره فیلم رشد به درخت پهناور تبدیل شده و شکوفه‌های آن، فضای تعلیم و تربیت را عطرآگین کرده و همایش استانی چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در اوایل اسفندماه در شهرستان رشت برگزار شد.
موسوی تقویت یاددهی و یادگیری، تعمیق، ماندگاری و پایداری آموزش، نشاط روحی و جسمی، انگیزه فیلم سازی و تولید محتوای آموزشی در دانش آموزان و معلمان را از هدف های اکران فیلم های جشنواره بیان کرد.
براساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا؛ همایش ستارگان کنکور با حضور دانش آموزان پایه دوازدهم، عصر چهارشنبه در کانون امام (ره) آستارا برگزار شد و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در این آئین گفت: آشنایی با شیوه‌های تست‌، زمینه‌ موفقیت دانش‌آموزان را در کنکور فراهم می‌کند.
سجاد موسوی افزود: دانش‌آموزان پایه‌های دوازدهم در کسب رتبه‌های برتر تلاش کنند تا آستارا در کنار دیگر شهرستان‌های استان و کشور از قافله رتبه‌های برتر کنکور عقب نماند.
مدیر آموزش و پرورش آستارا ادامه داد: دانش‌آموزان پایه‌های دوازدهم کمتر از چهار ماه دیگر در کنکور 98 شرکت خواهند کرد و در کنکور امسال، حدود 13 نفر از این شهرستان رتبه زیر یک‌هزار کسب کرده بودند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 17 هزار دانش آموز در 150 مدرسه آن تحصیل می کنند.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.