اخبار مرتبط

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان روز یکشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این مسابقات که در بخش مردان برگزار شد ، تیم آتش نشانی رشت نماینده گیلان در این مسابقات عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.
سعید علیپور افزود: در جریان این مسابقات، تیم آمادگی جسمانی مردان آتش نشانی رشت موفق شد با اقتدار برابر تمامی حریفان خود به برتری دست یابد تا در نهایت روی سکوی قهرمانی این مسابقات قرار گیرد.
وی ادامه داد: مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی کارمندان کشور در آیتم های مختلف برگزار شد که تیم آتش نشانی رشت با موفقیت تمامی این مراحل را پشت سر گذاشت تا در نهایت با کسب بیشترین امتیاز قهرمان کشور شود.
وی بیان کرد: در رقابت های آمادگی جسمانی قهرمانی کارمندان کشور در بخش مردان، زبده ترین تیم های این رشته از استان های مختلف حضور داشتند که در بوشهر با هم به رقابت پرداختند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین تیم آتش نشانی رشت علاوه به کسب قهرمانی در رقابت های آمادگی جسمانی کارمندان کشور، در مسابقات طناب کشی قهرمانی کارمندان کشور نیز که در رشت برگزار شده بود، در بخش مردان مقام قهرمانی را کسب کرد.
7285 / 2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.