به گزارش خبرنگار ایرنا، در جریان این رقابت ها و در بازی های برگزار شده ، تیم های فوتسال کیامیدان لاهیجان و دخانیات گیلان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتسال دخانیات با نتیجه چهار بر 2 برابر حریف خود به برتری رسید.
تیم فوتسال دخانیات گیلان که این رقابت ها را با قدرت آغاز و تاکنون نیز نتایج بسیار خوبی را کسب کرده، در این دیدار نیز برتر از کیامیدان لاهیجان ظاهر شد و سرانجام توانست در این دیدار به یک پیروزی دیگر دست یابد.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته سیزدهم این رقابت ها ، تیم های فوتسال شاهد شفارود تالش و مقاومت آستارا رو در روی هم قرار گرفتند که در این دیدار تیم فوتسال شاهد شفارود تالش موفق شد با نتیجه چهار بر سه حریف خود را شکست دهد .
در آخرین بازی برگزار شده این رقابت ها نیز، تیم های فوتسال پیمان رستم آباد و هیات فوتبال فومن مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت تیم فوتسال پیمان رستم آباد با نتیجه 2 بر یک حریفش را شکست داد و تیم فوتسال لاهیک لاهیجان نیز در این هفته با قرعه استراحت روبرو شد.
در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان هفته سیزدهم ، تیم فوتسال دخانیات گیلان با 22 امتیاز همچنان صدرنشین است، تیم های مقاومت آستارا و هیات فومن با 18 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند و تیم فوتسال پیمان رستم آباد با 17 امتیاز در مکان چهارم قرار دارد.
در رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر یاشگاه های استان گیلان، هفت تیم از شهرهای مختلف به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
7285 / 6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.